Фінансово-господарська діяльність та матеріально-технічна база спортивної школи

Питання забезпечення ДЮСШ «Олімп» матеріально-спортивною базою для проведення навчально-тренувальних занять з вихованцями вирішується шляхом надання в оренду закладами освіти спортивних залів загальноосвітніх шкіл міста. Також у підпорядкуванні спортивної школи знаходиться борцівський зал,                    СК «Юність» та СК «Локомотив», на яких розташовані основні спортивні, допоміжні споруди та приміщення. ДЮСШ «Олімп» надає в оренду спортивні споруди іншим установам та фізичним особам.

Фінансування навчально-спортивної роботи спортивної школи, здебільшого, здійснювалось відділом молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради. З асигнувань по ДЮСШ «Олімп» у 2022 році на навчально-спортивну роботу використані кошти у сумі 105,3 тис. грн., (показник погіршився); на придбання спортивного інвентарю - 49,9 тис. грн., (показник погіршився).

На майбутнє ДЮСШ потребує реконструкцію та капітальний ремонт об'єктів спортивного призначення, поточний та капітальний ремонт спортивних об'єктів, спортивне обладнання та інвентар для забезпечення навчально-тренувального процесу, господарське обладнання та транспорт, оновлення офісних меблів, комп'ютерної техніки.